O nas

O naszym serwisie

Szczecińskie Ogłoszenia Drobne powstały w 2020 roku.
Popularność nasza powoli, ale sukcesywnie wzrasta. Od pierwszego dnia działania w Internecie sprawdzamy odzew jaki wywołują dodawane ogłoszenia i mamy coraz to lepsze rezultaty.

Obecnie codziennie użytkownicy dodają kilkanaście nowych ogłoszeń dotyczących głównie sprzedaży i wszelakich usług ze Szczecina lub okolic.
Ogłoszenia w naszym serwisie można dodawać przez Internet.

Co nas szczególnie wyróżnia?

Gdy wpadliśmy na pomysł by powstał serwis ogłoszeniowy Szczecin, od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy być tacy, jak większość naszej konkurencji. Jedni wymagają kupy siana za dodanie ogłoszenia. Gdzie indziej nie da się odnaleźć treści, bo wszystko zasłaniają pop-up'y, banery reklamowe na całą stronę, zasłaniające ogłoszenia. My nie lubimy komplikować przebywania na naszym portalu ogłoszeniowym. Dodanie ogłoszenia na naszym portalu jest dziecinnie proste i wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszką. Oczywiście na czymś musimy zarabiać dlatego też reklamy się pojawiają, ale staramy się, aby były jak najmniej inwazyjne.

Od razu nasz portal ma dobrą pozycję w wyszukiwarce Google i każde nowododane ogłoszenie bardzo szybko można zobaczyć w wyszukiwarce Google.

Szczeciński Darmowy Serwis Ogłoszeniowy

Zawsze nas można znaleźć pod tym adresem w Internecie: ogloszenia-szczecin.pl

Kontakt z nami

Nasz e-mail: kontakt@ogloszenia-szczecin.pl

Nr konta bankowego

Preferujemy płatności elektroniczne przez PayPal.com
Nasz nr konta złotówkowego: 77 1140 2004 0000 3602 6558 0900 (mBank)

Zamieszczanie reklam

Na naszym portalu można zamieszczać wszelkie rodzaje reklam, jeśli jesteś zainteresowany cennikiem, jest na stronie REKLAMA.
Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w postaci linku sponsorowanego lub w innej nietypowej formie, prosimy o kontakt.

Wydawca portalu

Grupa Media Wirtualne Polska Paweł Deluga
NIP: 848-139-13-42
www.mediawirtualne.pl

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodawaj za DARMOCHĘ swoje ogłoszenia i dziel się tą informacja na Facebooku. A my wylosujemy co 5 ogłoszenie jako promowane. Zapraszamy do dodawania swoich ogłoszeń.